Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron

Marzec 10th, 2009 by edyta

Dojrzewalnia Róż oraz Pracownia POSKRZYDŁA zapraszają na wiosenną edycję festiwalu PROGRESSteron, która odbędzie się podczas 2 weekendów w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay. Formuła Festiwalu to prawdziwa uczta małych i większych przyjemności, przeznaczona dla kobiet w każdym wieku. Kilkadziesiąt różnych warsztatów, wśród których można wybierać te najbardziej pasujące do każdej z nas.

Spotkamy się aż w 11 miastach na ponad 700 warsztatach i wykładach. Miło nam poinformować, że w tej edycji dołączą do nas Trójmiasto i Szczecin.

W atmosferze kobiecego święta zastanowimy się m.in., jak nauczyć się żyć w zgodzie ze swoimi pragnieniami? Co robić, by lepiej radzić sobie ze stresem? Jak nabrać odwagi do spełniania swoich marzeń? W jaki sposób wyrażać siebie z szacunkiem dla innych? Jak zacząć budować autentyczne i pełne zrozumienia relacje z innymi ludźmi?

W programie różnorodne warsztaty rozwoju osobistego, pracy z ciałem, taneczne, plastyczne, pracy z głosem, dotyczące seksualności, zdrowia, twórczości oraz spektakle, koncerty, wystawy, kiermasze i inne imprezy towarzyszące.

Zapraszamy także w każdym festiwalowym mieście na warsztaty dotyczące radzenia sobie ze stresem w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej magazynu „Zwierciadło” Wolni od Stresu, której jesteśmy partnerem. Warsztaty pod patronatem akcji zawierają logo przy opisach.

Zapraszamy Was serdecznie na wiosenny PROGRESSteron w Krakowie,
który odbędzie się podczas dwóch weekendów w dniach 6-8 marca oraz 13-15 marca
w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay.

Poczuj pełnię swojej kobiecości…
Odkryj swoje pasje…
Poszukaj wsparcia wśród innych kobiet…

Szczegółowe informacje oraz program dostępny jest pod adresem www.dojrzewalnia.pl


(comments are closed).