Kobiece Salony Filmowe 2008

Sierpień 21st, 2008 by edyta

Kobiece Salony Filmowe powstały z myślą o kobietach, które potrzebują miejsca, aby dobrze wykorzystać wolny wieczór. W oderwaniu od codziennych trosk i zmagań w pracy mogą panie w przyjemny sposób zapoznać się z nowościami ze świata kultury skierowanymi właśnie do nich, a także odpocząć i miło spędzić czas w damskim gronie.

Kobiece Salony Filmowe to nowatorski w formie rodzaj rozrywki na wysokim poziomie adresowany wyłącznie do kobiet, który ma przybliżyć widowni kobiecej filmy wartościowe artystycznie i intelektualnie. Projekcje mają być również inspiracją do ciekawych dyskusji i spotkań ze znanymi osobami z kręgów kultury.

Projekt skierowany jest głównie do kobiet w wieku 25+, ambitnych, chodzących regularnie do kina oraz do tych, które odwiedzają kino sporadycznie, starannie selekcjonując repertuar; pań aktywnych zawodowo i kulturalnie, lubiących dobrą markę, interesujących się modą i dbających o urodę.

Zgodnie z formułą repertuarową Kobiecych Salonów Filmowych prezentowane będzie kino ambitne, przekazujące wartości i tematykę bliską kobietom.

Kalendarium spotkań w ramach projektu we wtorki w kinie ARS Sztuka: Maj: 13, 27, Czerwiec: 10, 24, Lipiec: 08, 22, Sierpień: 05, 19, Wrzesień: 02, 16, 30, Październik: 14, 28, Listopad: 11, 25, Grudzień: 09.

ARS Sztuka, Kraków, ul. św. Jana 6, tel. (0-12) 421 41 99
 


(comments are closed).